O nas


Apartamenty Rondo to nowoczesny i atrakcyjnie wykończony budynek o niebanalnej architekturze, nawiązujący do historycznej zabudowy Świnoujścia. Wewnątrz ukryty jest ogródek z placem zabaw dla dzieci.

Budynek usytuowany przy Rondzie Róży Wiatrów, poza wypoczynkiem w apartamentach, zachęca do relaksu w Bali SPA, gdzie znajduje się strefa Wellness a zabiegi wykonują balijskie masażystki.

Zapraszamy również do restauracji Rondo Ristorante, która posiada urokliwy ogródek oraz taras widokowy, z którego podziwiać można panoramę Świnoujścia.

Zachęcamy  do odwiedzenia Apartamentów Zdrojowa, położonych po drugiej stronie Parku Zdrojowego w zacisznej okolicy, blisko plaży i promenady.  Apartamenty Zdrojowa to kompleks 6 budynków otoczonych mnóstwem zieleni, oddalonych od plaży zaledwie o 350 metrów.

Całoroczne obiekty oferują apartamenty na wynajem krótko- oraz długoterminowy. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały rok. Wszystkie nasze apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko co potrzebne do spokojnego urlopu. Dzięki temu podczas pobytu w Świnoujściu nie muszą się Państwo o nic martwić.

Zamieszczone na stronie zdjęcia są poglądowe. Gwarantujemy standard apartamentu.


Apartamenty Rondo Świnoujście Centrum