Spa

Strefa Wellness & Bali SPA

Strefa Wellness & Bali Spa jest częścią obiektu Rondo Apartamenty zlokalizowanym przy Parku Zdrojowym.

Zapraszamy Państwa do strefy Wellness na przyjemną podróż do źródeł zdrowia i relaksu. Dzieli się ona na trzy etapy: rozgrzewanie, chłodzenie i odpoczynek. Podział ten oraz naturalna kolejność etapów ma uzasadnienie medycznie gwarantujące najlepsze efekty. Każdy seans w strefie Wellness powinien składać się z kilku takich trzyelementowych cykli.

Do Państwa dyspozycji oddajemy jacuzzi i  saunarium w skład którego wchodzą: sauna fińska, łaźnia parowa, sauna infrared, podgrzewane leżanki, lodowa fontanna, natrysk wrażeń z muzykoterapią i koloroterapią.Grota solna

Zapraszamy również do groty solnej, której mikroklimat i czyste zjonizowane powietrze, korzystnie wpływają na układ oddechowy i funkcjonowanie całego organizmu. 

Dodatkowym elementem wzmacniającym działanie terapeutyczne jest koloroterapia i muzykoterapia. 

Brak ograniczeń wiekowych do korzystania z groty solnej umożliwia spędzanie w niej czasu ze swoimi pociechami.

Grota solna ŚwinoujścieGabinet masażu

Strefa Bali Spa, to 4 gabinety, w których możecie Państwo zadbać o swoje zdrowie i urodę.

Odpocząć od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków. Zatrzymać się na chwilę i pozwolić by dłonie naszych kosmetologów i biomasażystek wprowadziły Państwa w stan błogiego relaksu. Szeroki zakres zabiegów w naszym Bali SPA pozwoli Państwu dobrać idealne rozwiązanie odpowiadające Państwa potrzebom – odnowa biologiczna i relaks w jednym miejscu ! Wizyta w naszym Bali  SPA to doskonała propozycja zarówno dla dwojga jako miejsce na romantyczny wyjazd, jak również przyjaciółek, czy dla całej rodziny.

Dedykujemy Państwu szeroką ofertę leczniczych masaży: balijskich , orientalnych, klasycznych, zabiegów kosmetologicznych na twarz i ciało oraz pielęgnacyjnych na dłonie i stopy.Masaże w Bali Spa Świnoujście

Nasze masażystki z Bali są fantastyczna, mówią, że najlepsze w Świnoujściu.

Szeroka gama masaży spełni Państwa oczekiwania.

Przejdź do strony BaliSPA

Masaże w Bali SPA Świnoujście

+48 784 084 216