Biznes

Konferencje i Biznes w Świnoujściu

Konferencje | Biznes

Oferujemy nowoczesne sale konferencyjne i szkoleniowe o dużych możliwościach aranżacyjnych. 

Przygotujemy różnego rodzaju wydarzenia i eventy – od kameralnych spotkań biznesowych po większe szkoleniowe. Zarówno dla małych firm, jak i dużych organizacji. Sale szkoleniowe

Do dyspozycji oferujemy dwie profesjonalnie wyposażone sale, w których mogą odbywać się szkolenia i konferencje. 

Sale wyposażone są w dostęp do bezprzewodowego internetu, system oświetlania, nagłośnienia, rzutniki multimedialne, są dopasowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. 

W razie oczekiwań łączymy sale w jedną dużą. Pomożemy dobrać odpowiednią przestrzeń, aranżację oraz udogodnienia, które będą pasować do formuły konkretnego wydarzenia.

Nasze sale szkolenioweKawiarnia i restauracja na przerwy kawowe, ciepłe posiłki i uroczyste kolacje

Przerwy kawowe, ciepłe posiłki, uroczyste kolacje

Nasza oferta to więcej niż tylko sale konferencyjne. Dokładamy starań, aby organizowane wydarzenia były wyjątkowe i profesjonalnie zorganizowane. Nieodłącznym elementem wydarzeń są przerwy kawowe i ciepłe posiłki. 

Sale szkoleniowe są połączone z Rondo Ristorante – kawiarnią oraz restauracją. 

Proponujemy doskonałe przekąski, ciepłe posiłki, a także organizujemy uroczyste kolacje z obsługą kelnerską i spotkania grillowe z muzyką na widokowym tarasie budynku apartamentowego, open barPo godzinach

Nasz obiekt położony jest na skraju historycznego parku Zdrojowego i zaledwie kilkaset metrów od Morza Bałtyckiego. Organizacja wydarzeń w Rondo Apartamenty jest świetnym wyborem ze względu na możliwość  odpoczynku.  

Nasza oferta zawiera także dostęp do strefy beauty&spa, w której znajduje się jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa, sauna infrared, podgrzewane leżanki, natryski wrażeń, grota solna oraz możliwość skorzystania z zabiegów pielęgnacyjnych oraz relaksacyjnych w tym masaży balijskich wykonywanych przez rodowite mieszkanki wysp Bali i Jawa.

Strefa Beauty & SPACzęść biznesowa kompleksu Rondo to 85 mkw powierzchni do wykorzystania na szkolenia, konferencje i eventy w nowocześnie wyposażonych salach 

+48 784 084 216